Home » Våra Medlemmar » Våra medlemmar

Våra medlemmar

Här finns namn på de medlemmar som har betalat sin medlemsavgift för innevarande år! OM ni saknar erat namn på den listan betyder det att ni INTE har betalat in medlemsavgiften ännu. Här ser ni också om ni har betalat licensen för innevarande säsong.

Vi är tacksamma för ALLA våra medlemmar och ert stöd. Men kom ihåg att det är i den klubb du löser licens hos, som du tävlar för… Lös därför din licens hos oss! 🙂

Uppdaterad 2018-10-22
  Efternamn Förnamn Licens i JFSHK
      till 30/6 2019
1 Andersson Linnéa Ja
2 Appelblad Elin Ja
3 Arljung Denize
4 De Bie Gerrie
5 De Bie Teunie
6 Larsson Ida
7 Sundkvist Cia Ja

2 Responses to Våra medlemmar

  1. […] Listan på klubbens alla nuvarande medlemmar samt information om vilka som löst sin licens hos oss, hittar du enkelt på http://www.jfshk.se/?p=1218. […]

  2. […] namn finns publicerat på listan som publiceras under kategorin ”Våra medlemmar” på hemsidan: http://www.jfshk.se/?p=1218. Denna lista uppdateras i takt med att medlemsavgifterna kommer in på klubbens […]

Kommentera